Podatki o Klubu

• Iztok Galina
  • Viljem Toškan

O Vaterpolo Klubu Bonifika

Vaterpolo klub BONIFIKA - Koper je športno društvo, ki je bilo ustanovljeno in registrirano novembra 2012. Ustanovljeno je s strani staršev otrok, ki se že vrsto let intenzivno ukvarjajo s športno panogo - vaterpolom.

Več o klubu si preberite na spodnjih povezavah.

Vaterpolo klub BONIFIKA - Koper

Vaterpolo società Bonifica - Capodistria

Zore Perello Godine 3,
6000 Koper - Capodistria

web:        www.vaterpolo-bonifika.si

facebook: www.facebook.com/vaterpolo.bonifika

PREDSEDNIK:
Zoran Adžić

TAJNIK:

BLAGAJNIK:
Irijana Dariš

TRENERJI:

Mala šola vaterpola U11 in U13
NENAD ČERNEKA

Za mlajše selekcije U15-U17
NEJC POTOČNIK

Za starejšo selekcijo U19
JANEZ VODOPIVEC

Predstavitev Kluba

Vaterpolo klub BONIFIKA - Koper je športno društvo, ki je bilo ustanovljeno in registrirano novembra 2012. Ustanovljeno je  s strani staršev otrok, Maskota VK Bonifikaki se že vrsto let intenzivno ukvarjajo s športno panogo - vaterpolom.

V klubu je vključenih cca.60 mladih fantov – vaterpolistov iz cele Obale v starosti od 6 do 19 let, ki tekmujejo v 5-ih selekcijah na vseh državnih tekmovanjih, pod okriljem Vaterpolo zveze Slovenije. Med njimi je veliko izjemno uspešnih igralcev, ki so in še vedno zastopajo našo državno reprezentanco v različnih selekcijah in na različnih mednarodnih tekmovanjih.

Treningi potekaj od tri do petkrat tedensko (odvisno od starostne skupine), na olimpiskem bazenu v Žusterni.

Vsi zainteresirani mladi igralci, starši, sorodniki in prijatelji, v glavnem vsi, ki imate radi vaterpolo ste VABLJENI, da se včlanite v naše društvo. Za vse člane kluba imamo trenutno  pripravljenih nekaj ugodnosti, ki jih bo s časom še več.

Ker smo nov klub, se financiramo pretežno iz članarin in manjših donatorskih sredstev zato je vsaka pomoč dobrodošla.

Za včlanitev v klub je potrebno izpolniti pristopno izjavo (obrazec si lahko natisnete TUKAJ) in jo poslati na e-poštni naslov kluba oz. po pošti na sedež kluba.

CENIK ČLANARIN ZA SEZONO 2013/14

Mala šola vaterpola (U11)

30 EUR/mesec

Dečki in mlajši kadeti (U13 in U15)

40 EUR/mesec

Kadeti, mladinci (U17 in U19)

40 EUR/mesec

Drugi otrok

50% popusta

Neaktivni člani (starši, sorodniki, prijatelji,..)

30 EUR/leto

Cenik velja od 01.06.2014

Pristopna izjava, statut in ostali pomembni dokumenti VK Bonifika:

Download this file (Pristopna izjava VK BONIFIKA.pdf)  Pristopna izjava VK Bonifika Koper

Download this file (Statut VK Bonifika KP.pdf)  Statut VK Bonifika Koper

Download this file (Vloga za finančno pomoč.pdf)  Pravilnik o plačevanju članarine in vadnine

Download this file (Vloga za finančno pomoč.pdf)  Vloga za finančno pomoč

Download this file (Vloga za finančno pomoč.pdf)  Cenik VK Bonifika.pdf

Attachments:
Download this file (Cenik 2013_14_NOVI.pdf)Cenik novi[Novi cenik članarine in vadnine]124 kB
Download this file (Pravilnik o plačevanju članarine  VK Bonifika (potrjen 18.3.2014).pdf)Pravilnik o placevanju clanarine in vadnine[Pravilnik o placevanju clanarine in vadnine]246 kB
Download this file (Pristopna izjava VK BONIFIKA.pdf)Pristopna izjava VK Bonifika Koper[Pristopna izjava VK Bonifika Koper]263 kB
Download this file (Statut VK Bonifika KP.pdf)Statut VK Bonifika Koper[Statut VK Bonifika Koper]220 kB
Download this file (VLOGA_FINAN_POMOC_SPLOSNA 13-14.pdf)Vloga za financno pomoc[Vloga za financno pomoc]163 kB

SPONZORJI

Ali sprejmete piskotke te spletne strani?